Sea View
Penthouse | Resale in Altos de los Monteros
€645,000
€649,000⬇-1%
Altos de los Monteros, Costa del Sol
Listed at:September 22, 2025
Last update:May 13, 2026
3 beds
3 baths
234 sqm interior
60 sqm terrace
Overview
Building Details
Completion DateJanuary 2007
Nr Parking Spots1