Near the Beach
Apartment | Resale in The Golden Mile
€399,000
€450,000⬇-11%
The Golden Mile, Costa del Sol
Listed at:September 4, 2025
Last update:May 4, 2026
1 bed
1 bath
81 sqm interior
Overview
Building Details
Completion DateJanuary 1978
€399,000