Sea View
Apartment | Resale in Los Monteros
€495,000
€550,000⬇-10%
Los Monteros, Costa del Sol
Listed at:October 7, 2025
Last update:May 13, 2026
3 beds
3 baths
176 sqm interior
23 sqm terrace
Overview
Building Details
Completion DateJanuary 1970
Nr Parking Spots1