Appartement | Bestaande bouw in Fuengirola
€378,000
€389,000⬇-3%
Fuengirola Others, Costa del Sol
Aangeboden op:March 31, 2026
Laatst bijgewerkt op:May 11, 2026
3 slaapkamers
2 badkamers
108 m² interieur
Overzicht
De foto's zijn echt en zijn niet gegenereerd of bewerkt met behulp van kunstmatige intelligentie. De woning verkeert momenteel in dezelfde staat als op de afbeeldingen.
Wij presenteren dit fantastische penthouse-appartement, volledig aan de buitenkant gelegen, dat zich onderscheidt door zijn ruimtelijkheid, lichtinval en prachtige open uitzicht.
De woning beschikt over 3 ruime slaapkamers en 2 complete badkamers en biedt een ideale ruimte voor zowel gezinnen als investeerders. De woonkamer is op het noorden gericht, wat zorgt voor een koele en aangename sfeer gedurende de dag, terwijl de keuken en slaapkamers op het westen liggen, waardoor u kunt genieten van prachtige zonsondergangen.
Het appartement heeft tevens een charmant terras, perfect om buiten te ontspannen, en een grote berging, wat extra gemak en ruimte biedt.
Gelegen in een goed onderhouden wooncomplex met een zwembad, biedt de woning ook aangepaste toegang voor mensen met een beperkte mobiliteit.
???? Toplocatie:
• Slechts 400 meter van het strand
• Op een paar minuten van het centrum van Fuengirola
• 5 minuten van het treinstation van Fuengirola
• 25 minuten van de luchthaven
• 35 minuten van Málaga
• 35 minuten van Marbella
• Omgeven door supermarkten, restaurants en alle voorzieningen
Een unieke kans om te wonen in een gebied waar alles binnen handbereik is, ideaal als permanente woning, vakantiehuis of veilige investering.