Huis | Bestaande bouw in Torrenueva
€1,195,000
€1,375,000⬇-13%
Torrenueva, Costa del Sol
Aangeboden op:July 16, 2023
Laatst bijgewerkt op:May 10, 2026
4 slaapkamers
3 badkamers
277 m² interieur
857 m² tuin
Overzicht
Vrijstaande villa, Torrenueva, Costa del Sol.
4 slaapkamers, 3 badkamers, bebouwde oppervlakte 199 m², tuin/perceel 857 m².
Ligging: Dichtbij golfbaan, winkels, zee, centrum en scholen.
Oriëntatie: Zuid.
Conditie: Uitstekend.
Zwembad: Privé.
Klimaat: Open haard.
Uitzicht: Zee.
Kenmerken: Overdekt terras, inbouwkasten, nabij openbaar vervoer, privéterras, wifi, gastenappartement, gastenverblijf, berging, en-suite badkamer, marmeren vloeren, barbecue, dubbele beglazing, glasvezelinternet.
Meubilair: Optioneel.
Keuken: Volledig ingericht.
Tuin: Privé.
Beveiliging: Alarmsysteem.
Parkeergelegenheid: Meerdere parkeerplaatsen.
Beveiliging: Alarmsysteem.
Parkeergelegenheid: Meerdere parkeerplaatsen.
Nutsvoorzieningen: Elektriciteit.
Categorie: Vakantiehuizen, wederverkoop.