Appartement | Bestaande bouw in Estepona
€307,000
€314,500⬇-2%
Status:Expired
Estepona, Costa del Sol
Aangeboden op:April 27, 2026
Laatst bijgewerkt op:May 15, 2026
4 slaapkamers
2 badkamers
130 m² interieur
36 m² terras
Overzicht
SNEL VERKOCHT!
Zeer ruime duplexwoning met 4 slaapkamers en 3 terrassen, direct naast de golfbaan in Estepona
Ontdek deze elegante duplexwoning in de residentie Villa Borghese, direct naast de golfbaan Valle Romano in Estepona.
Met een royale woonoppervlakte en maar liefst drie terrassen onderscheidt deze woning zich door de overvloed aan natuurlijk licht en buitenruimte.
Het appartement beschikt over vier slaapkamers, twee complete badkamers en drie toiletten, verdeeld over een zeer praktische indeling over twee verdiepingen.
Op de begane grond bevindt zich de master bedroom met en-suite badkamer, waardoor comfortabel gelijkvloers wonen mogelijk is zonder trappen.
Op deze verdieping bevinden zich tevens de ruime keuken, de lichte woon-eetkamer en twee van de terrassen.
Op de benedenverdieping bevinden zich nog drie slaapkamers, ideaal voor familieleden, gasten of om een thuiskantoor of ontspanningsruimte te creëren.
Een ruime tuin op het zuiden maakt de begane grond compleet.
De woning beschikt ook over directe toegang tot een eigen, ondergrondse parkeerplaats met extra ruimte voor een motorfiets.
Het afgesloten complex biedt tevens een gemeenschappelijk zwembad, omgeven door aangelegde tuinen, perfect om te ontspannen onder de mediterrane zon.
Een uitstekende kans om een woning met vier slaapkamers in Estepona te kopen, ideaal als permanente woning of vakantiehuis.